piątek, 24 października 2014

Wnętrzarski Piątek #3: W domu Magdaleny :)

Halo!

Ależ te dni lecą... dziś już mój trzeci Wnętrzarski Piątek! Zapraszam Was do zwiedzenia Czterech kątów Magdaleny :) A będzie nowocześnie. 

Kilka słów od naszej bohaterki: 

"Salon był próbą nowoczesnego, prostego stylu, gdzie panują zimne kolory. Przeważające brązy w pokoju kontrastują do jasnych, stonowanych ścian oraz wnęki wyłożonej płytami klinkierowymi. We wnęce powieszony telewizor na wysięgniku, przez co pokój wydaje się być bardziej salą kinową podczas wieczornych seansów filmowych, gdy ekran jest wyciągnięty na ramieniu do 1/4 pokoju. Dodatkowo na tylniej obudowie telewizora umieszczone są diody, które przy zgaszonym świetle dają nam poświatę na ścianę "ceglaną", przez co oczy nie męczą się przy całkowitym zgaszeniu światła. "
"Ciemną podłogę, w przeciwnym kącie pokoju rozświetla szaro - kremowy narożnik ze srebrnymi dodatkami, jego nowoczesna forma nadaje świeżości ale jest również klasykiem w swojej formie. Jedynym niestandardowym elementem, który sprawia, że narożnik staje się również asymetryczny jest jego lewy bok, który nie przypomina zupełnie nic i jest wyjątkowo niewygodny :) "
"Sypialnia z baardzo dużym, robionym na miarę łóżkiem w małym pokoju są minimalistyczne, jednakowe meble - imitujące jasne i ciemne drewno - są one podstawą w tym pokoju, duże lustro optycznie powiększa mały pokój, a oliwkowa ściana nadaje spokoju i charakteru."
"Aby przełamać oliwkową ścianę za łóżkiem powieszone zostały tam obrazki 3D - metalowe ramy z wystającymi rowerami, bardzo efektownie wyglądają z bliska oraz z daleka, podkreślają one też zamiłowanie do dwóch kółek ;)"A czy u Was w domu też gości nowoczesność?

Tymczasem wszystkich, którzy chcą się włączyć w mój wnętrzarski projekt gorąco zachęcam, żeby się do mnie odezwali! Pochwalcie się jak mieszkacie czy pracujecie. Napiszcie koniecznie na maila, a ja się do Was odezwę ze szczegółami:

deconatka@gmail.com


ZAPRASZAM DO ZAGLĄDNIĘCIA NA POZOSTAŁE WNĘTRZARSKIE PROJEKTY: 

#1 w wersji Industrialnej: KLIK KLIK!
#2 salon Shabby: KLIK KLIK!

2 komentarze:

Każdy pozostawiony komentarz jest miły mojemu serduchu, ŚLICZNIE DZIĘKUJĘ ;)

09 10 11 12
Blogging tips