O DeconatceHalo!

Oto ja i mój mały-duży świat. Nazywam się Natalia, ale uwielbiam, gdy zwracacie się do mnie po prostu Natka :) 
Chcąc Wam przybliżyć pokrótce moje teraźniejsze życie, powiem, iż jestem szczęśliwą mężatką, która pilnie rozwija swoją pracownię.

Od kilku lat zajmuję się tworzeniem handmade, głownie scrapbookingiem i w końcu postanowiłam podzielić się tym ze światem. Na blogu chciałabym pokazać Wam to co robię, szczególnie w zakresie stylizacji ślubów i wesel. Marzę też, by móc stylizować i Wasze wesela! Dlatego proszę, udzielajcie się w komentarzach, piszcie na maila, o czym marzycie a czego nie możecie znaleźć na polskim rynku, a ja obiecuję, że zrobię wszystko, by Was uszczęśliwić!
A OTO 3 RADY, które ułatwią Ci rozwiązanie problemów ze stylizacją własnego wesela:
  1. Gdy nie masz pomysłu na udekorowanie sali- wyślij mi maila z jej zdjęciami + napisz coś o sobie, a ja dołożę wszelkich starań, by coś Ci doradzić!
  2. Gdy masz pomysł, ale brak na rynku takich produktów- pisz, pisz i jeszcze raz pisz to, co Ci w duszy gra, a ja postaram się to spełnić! 
  3. ZAWSZE zwracaj się do mnie po imieniu ;)

Zapraszam do kontaktowania się w każdej spawie, nawet jeśli wydaje Ci się błaha, zawsze możesz zapytać, a ja z chęcią odpowiem:

deconatka@gmail.comGorąco zapraszamy do współpracy z naszą pracownią:

  • Firmy działające w branży ślubnej i eventowej -  podejmiemy się stworzenia ciekawych i nieszablonowych projektów dekoratorskich 
  • Czasopisma, magazyny i blogi wnętrzarskie- chętnie udostępnimy produkty Deconatki na potrzeby sesji zdjęciowych 
  • Bloggerów, którym oferujemy różne formy promocji m. in. poprzez ufundowanie przez Deconatkę nagród rzeczowych czy bonów zniżkowych, w ramach umieszczenia konkursu lub postów oraz informacji o naszej firmie
  • oraz Innych :)
Zapytania oraz e-maile prosimy przesyłać na adres: kontakt@deconatka.pl / deconatka@gmail.com , tel. 504 181 339
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy pozostawiony komentarz jest miły mojemu serduchu, ŚLICZNIE DZIĘKUJĘ ;)

09 10 11 12
Blogging tips