czwartek, 13 lutego 2014

Sala Balkonowa - Wesele Pełne RustykuNo i dotarliśmy w końcu do drugiej części Wesela Pełnego Rustyku, a tym samym jest to ostatni post z tej serii... Miło było nam pochwalić się naszymi dziełami, które szczególnie przyciągały Waszą uwagę :) ALE ALE! Jeszcze się nie żegnamy, bo to dopiero nasz początek :D 

Wracając do dekoracji i Wesela - wejście na Salę Balkonową oznaczało wejście w zupełnie inną część imprezy. Ta 'oficjalna i dostojna' była już zakończona, teraz przyszedł czas dla Młodych, których na tym weselu było całkiem sporo ;) Część druga rozpoczynała się o godzinie 22:00 i trwała do białego rana. Tym razem dla Gości przygotowane zostały specjalne bufety, do których mogli sobie podchodzić i częstować się do woli :) 

Dekoracje nadal zostały utrzymane w 'mchowym' temacie, ale przeważał już kolor wiśniowy. Wszystko wyglądało na nasze oko bardzo spójnie, zwłaszcza, że sama sala ma swój niepowtarzalny klimat. No to tyle z rozpisywania się, teraz czas na 'zwiedzanie' :)  


JAK WAM SIĘ PODOBAŁ NASZ PIERWSZY ZREALIZOWANY PROJEKT? 

Całość Wesela Pełnego Rustyku możecie zobaczyć w zakładce 'Nasze Stylizacje' do której serdecznie zapraszamy :)2 komentarze:

Każdy pozostawiony komentarz jest miły mojemu serduchu, ŚLICZNIE DZIĘKUJĘ ;)

09 10 11 12
Blogging tips