wtorek, 11 lutego 2014

Deconatka - DZIECIOM ;)

JUŻ SĄ! JUŻ SĄ!  Zdjęcia z pierwszymi produktami Deconatki właśnie do nas dotarły <3 Chciałybyśmy żeby takie produkty na stałe weszły do naszej oferty - co o tym myślicie??

W związku z tym, że to pierwszy taki wyrób postanowiłam to jakoś uczcić - OGŁASZAM więc PROMOCJĘ! Tylko do końca LUTEGO wszelkie banerki wykonujemy za 40 zł - gdy liter jest max 5 i 50 zł - gdy liter jest powyżej 5 ;))) Wystarczy udostępnić naszego facebookowego posta o tutaj: KLIK KLIK 

Pierwszy nasz banerek z imieniem powstał dla Majusi. Jest bardzo dziewczęcy, w kolorach ecru i rózu. Dodatkowo zdobią go róże zrobione ze starego książkowego papieru. Każda literka zrobiona jest na osobnej etykietce przyozdobionej rozetką, mniejszymi etykietkami, a także kryształkami. Wszystko zostało połączone wstążką w kropeczki. I jak Wam się podoba?

 A że Maja została naszą pierwszą klientką toteż należy jej się skromny Deconatkowy upominek - magiczna różdżka, którą będzie mogła spełniać wszystkie życzenia ;) Zapraszam Was kochani do komentowania i zgłaszania się po promocyjne banerki - każdy specjalnie dopasowany do Waszych potrzeb :) Do zestawu zawsze możemy doczarować coś ciekawego :)) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy pozostawiony komentarz jest miły mojemu serduchu, ŚLICZNIE DZIĘKUJĘ ;)

09 10 11 12
Blogging tips