poniedziałek, 24 lutego 2014

Informacja dla Warsztatowiczek :)

Tym razem czysto informacyjnie, odnoście warsztatów. Zrobiło się nas trochę więcej, dlatego żeby nie było zamętu postanowiłam sprecyzować krótkie zasady - przepraszam jeśli brzmią oficjalnie, ale tak to już jest z regulaminami :)


KRÓTKI REGULAMIN WARSZTATÓW:

  • Karnet na warsztaty obejmuje 4 wejścia w przeciągu miesiąca od wykupienia go.
  • Przy zdarzeniach losowych (wyjazd, choroba) dziecko może odrobić nieobecność na warsztatach innej grupy – w takim wypadku pięknie proszę o informację ;)
  • Obecne terminy warsztatów to:


Środa godz. 14:00
Piątek godz.  16:00
Piątek godz. 17:45

  • Czas trwania jednych zajęć: 1-1.5 godziny w zależności od programu na dany dzień. 


Wszystkie pytania należy kierować pod numer telefonu: 504 181 339

W takim też razie odsyłam Was i Waszych Rodziców do sklepu, gdzie od teraz będzie do kupienia jeden uniwersalny karnet za 50 zł. Jeśli nadejdzie miesiąc, że przewidywany materiał będzie droższy (np. przy robieniu notesów itp) wtedy wcześniej poinformuję o tym Dziewczynki i dodam odpowiedni karnet "uzupełniający" (max. 15 zł). 

KARNET PODSTAWOWY: klik klik 

Ja tymczasem postaram się raz na miesiąc (pewnie na samym początku każdego miesiąca) dodawać na podstronie bloga : "warsztaty" (którą dopiero stworzę) plan z określeniem ile dane zajęcia będą trwały. Od razu przepraszam za pewne sytuacje, gdy zdarza się, że się w tym założonym czasie jednak nie wyrabiamy i bywa, że 5-10 minut trzeba poczekać - muszę przyznać, że też się dopiero uczę jak to wygląda i postaram się by takich sytuacji było jak najmniej :) 

Ostatnia sprawa: prosiłabym Rodziców o napisanie pisemnej zgody na udostępnianie zdjęć z warsztatów. Jeśli ktoś z Państwa sobie nie życzy, by Dziecko widniało na fotografiach, proszę o przekazanie mi takiej informacji (może być drogą e-mailową: kontakt@deconatka.pl)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy pozostawiony komentarz jest miły mojemu serduchu, ŚLICZNIE DZIĘKUJĘ ;)

09 10 11 12
Blogging tips