środa, 26 listopada 2014

Międzynarodowe Spotkanie Biznesu przy Beaujolais Nouveau

Jak obiecałam, tak też czynię - dziś krótka notatka o Spotkaniu przy młodym winie Beaujolais Nouveau, w towarzystwie Biznesowych osobistości :) Na spotkanie zostałyśmy zaproszone przez Centrum Integracji Międzynarodowej, za co serdecznie dziękujemy! Gościli tam przedstawiciele nie tylko z Polski ale także z Włoch czy Francji, a my miałyśmy spore wyzwanie, by naszym stoiskiem zainteresować przybyłych. Czy nam się udało? Z relacji podsłyszanych to tu to tam, ponoć TAK! <3

Na naszym stoisku zagościła porcelana z kwiatuchami i nie tylko. W filiżankach znalazły się także świece, które tworzyły romantyczny klimat, szczególnie że pora była wieczorowa. 
Za głównym stanowiskiem postawiłyśmy 'bramę' opatuloną tiulem. I tutaj oczywiście nie mogło zabraknąć wiszących porcelanowych naczynek z kwiatami :)


  
Zaraz obok naszego dekoracyjnego stolika znalazły się też DECONATKOWE WYROBY, które cieszyły się dużym zainteresowaniem Gości :) A TERAZ SŁÓWKO O SPOTKANIU bo działo się naprawdę wiele! Od pokazu sommelierskiego i pokazu mody, wykładów inwestycyjnych po mini golfa i wspaniały koncert, a to wszystko przy wspomnianym kieliszku wina. Oczywiście nie zabrakło też baaardzo smacznego jedzenia (URZEKŁA MNIE ZUPA DYNIOWA Z MLECZKIEM KOKOSOWYM, no po prostu pychota!) 

Jeszcze raz DZIĘKUJĘ za zaproszenie Deconatki na ten uroczy wieczór, za przemiłe rozmowy i każde dobre słowo :) Mam nadzieję, że jeszcze będziemy mieli okazję, by spotkać się na tego typu imprezie.
DO ZOBACZENIA!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy pozostawiony komentarz jest miły mojemu serduchu, ŚLICZNIE DZIĘKUJĘ ;)

09 10 11 12
Blogging tips