czwartek, 26 czerwca 2014

Warsztaty w czasie Wakacji

Kochane Warsztatowiczki oraz inne chętne Osóbki!

Jako, że rozpoczynają się wakacje, w grafiku zajęć następuje nieco zmian...

Po pierwsze chcę stworzyć dodatkowe warsztaty, na których będziemy tworzyły nieco bardziej skomplikowane rzeczy. Warsztaty będą trwały kilka godzin, w zależności od rodzaju tego, co będziemy tworzyły. Na te zajęcia zapisujemy się dodatkowo poprzez e-mail: deconatka@gmail.com lub telefon: 504 181 339. A CO BĘDZIEMY TWORZYŁY? Oto lista :)
Druga sprawa dotyczy zajęć odbywających się cotygodniowo na karnetach - jako, że wakacje to czas wolnego, ale także wyjazdów, to terminy zajęć będą następujące: 

WTOREK godzina 15:00 
ŚRODA godzina 12:00
ŚRODA godzina 16:00 

Myślę, że każda z Was będzie mogła dopasować sobie jakoś termin i godziny do swojego planu dnia :) Jednocześnie bardzo pięknie proszę o przekazywanie mi informacji kiedy wyjeżdżacie na wakacje lub Was nie będzie, to ułatwi wiele spraw :)

Dla dzieci, które jeszcze nie uczęszczają na zajęcia, a przez wakacje chciały by spróbować - zapraszam do zapoznania się z zakładką "Warsztaty" i przypominam, że pierwsze zajęcia są bezpłatne :)

Od razu chciałam również przekazać, że w terminie 1-15 sierpnia zajęcia nie będą się odbywały ze względu na chwilę mojego wytchnienia i nabrania nowych sił do pracy - z pewnością bardzo stęsknię się za pracownią i wrócę z ogromną energią! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy pozostawiony komentarz jest miły mojemu serduchu, ŚLICZNIE DZIĘKUJĘ ;)

09 10 11 12
Blogging tips