środa, 26 marca 2014

Winyle ahh WINYLE! w końcu!

HURRA! hurra!! 

TAK DŁUGO CZEKAŁAM NA TEGO TYPU WYZWANIE! no i w końcu się doczekałam <3 Art- Piaskownica chyba przeczytała w moich myślach i dziewczyny zorganizowały wyzwanie LO z PŁYTĄ WINYLOWĄ. A ja szybciutko pędzę, by zgłosić moją pracę :) 

Myślę, że zanim ją zobaczycie, należy się Wam kilka słów odnośnie zamysłu (jak to stwierdził mój kochany męźuś, on by do tego sam nie doszedł o co tutaj chodzi, ale myślę sobie że Wy jesteście bardziej kreatywni, toteż wyjaśnienie może okazać się zbędne) :D

Praca z winylem jako, że temat od razu nasuwa wątek muzyczny, powstała jako inspiracja utworem "Cztery Pory Roku" Antonio Vivaldiego (...jak Pory Roku Vivaldiego... kojarzycie? Nie to nie ten utwór :D). Stąd też powstały one - licząc od lewego górnego rogu - wiosna, obok lato, poniżej jesień i na końcu (lewy dolny róg) zima. Każda pora roku charakteryzuje się też odpowiednimi elementami - wiosna, czyli pąki kwiatów i pojawiające się zielone listki na drzewach. Lato oczywiście niezmiennie kojarzy się z wakacjami, dlatego jest i kartka z Paryża. Jesień to przekwitające już kwiaty, natomiast zima to mroźny płatek śniegu, tutaj znajdujący się na środkowej etykietce. 

JEDNAK TO NIE WSZYSTKO... Oprócz motywu muzycznego, jako Deconatka musiałam wtrącić wątek ślubny <3 Płyta winylowa tworzy niejako Księgę Gości, z etykietkami, na które wpisuje się długopisem z kwiatem (to ten umieszczony na przełomie lata i jesieni). Poza tym na pracy znajduje się Menu i winietka w kształcie rozety, wszystko w barwach herbacianych, z motywem nutowym i staro-książkowym :) 

UFF faktycznie chyba potrzebne było to wyjaśnienie, bo trochę tego jest xd No nic, mam nadzieję, że Wam Kochani przypadnie do gustu <3  

A tu banerek do wyzwania: 
Pozdrawiam cieplutko!

4 komentarze:

 1. Witaj chciałabym zaprosić Cię na mój blog związany z rękodziełem:
  http://lesia-rekodzielo.blogspot.com
  Zapraszam do czytania i komentowania :) Wszystkich odwiedzających dodaję do mojej listy blogów aby bywać częściej tu i tam :)
  Zapraszam Cię na moje przydasiowe cendy.
  Pozdrawiam Serdecznie :))
  Aga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z chęcią zajrzę w wolnej chwili ;)

   Usuń

Każdy pozostawiony komentarz jest miły mojemu serduchu, ŚLICZNIE DZIĘKUJĘ ;)

09 10 11 12
Blogging tips