sobota, 11 stycznia 2014

Księga gości uwita na drzewku - Wesele pełne rustyku

 Moi Kochani! W temacie wesela w Sztygarce mamy jeszcze sporo do pokazania. Dziś chcemy byście zobaczyli jedyny w swoim rodzaju kącik z Księgą Gości. A skoro wesele opierać miało się na rustykalnych klimatach, to i ten element musiał być w stu procentach naturalny! Wpisy, które zostawiali Goście na specjalnie przygotowanych etykietkach zostały przyczepiane za pomocą malutkich drewnianych żabek do drzewka zrobionego z prawdziwych gałązek ;) Całość umieszczona była w wiklinowym koszyku wypełnionym cudnym zielonym mchem. 

Ale to nie wszystko! Drzewku towarzyszy jeszcze kilka elementów. Życzenia zapisywane były za pomocą długopisów z kwiatem, podobnym do tych, które Panna Młoda miała w swoim bukiecie. Same etykietki oraz długopisy znalazły się w torebeczkach z kory. Podkładka "Zostaw wpis" została przygotowana na drewnianym pieńku, co  (mamy nadzieję, że i w Waszym odczuciu) dopełnia całości ;)

Ostatnią rzeczą, którą widać na zdjęciach była starociowa walizka (oj tak, kochamy je <3 ). Przy całym kąciku składane były życzenia, stąd też walizka była miejscem, do którego Goście wrzucali koperty. Wyłożona została koronkami, a główne skrzypce tym razem zagrała stara książka, dzięki której udało się stworzyć cały ogrom pięknych kwiatów. I jak zwykle (w temacie rustyku) nie zabrakło mchu! Ah no i najważniejsze - prawdziwy klimat stworzył się kiedy zapłonęły świece w białych lampionach ;)

A MOŻE I WY TYM RAZEM ZOSTAWICIE WPIS? Jak Wam się podoba uwity przez nas kącik wpisów? 
Zapraszam do komentowania posta ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy pozostawiony komentarz jest miły mojemu serduchu, ŚLICZNIE DZIĘKUJĘ ;)

09 10 11 12
Blogging tips