czwartek, 9 stycznia 2014

Deconatka w akcji, czyli dekoracje po raz pierwszy!

Hallo!

NO TO ZA NAMI PIERWSZE WESELE! Dzięki naszej Nadwornej Fotografce Magdalenie z World on a Fork, niemożliwe stało się możliwe - w 4 dni dostaliśmy gotowe zdjęcia dekoracji! 
A zatem: DZIĘ-KU-JE-MY! 

Wesele odbywało się 5 stycznia w Restauracji Sztygarka i było dosyć niekonwencjonalne. Podzielone zostało na dwie części - pierwsza oficjalna, bardzo wykwintna i elegancka, odbywała się na Sali Zielonej. Druga natomiast to istne klubowe szaleństwo - młodsza część publiczności weselnej zaproszona została na nie do Sali Balkonowej. 

Dekoracje nawiązywały do stylu rustykalnego. Głównym motywem stała się zieleń mchu oraz kolory ziemi. Całości dopełniły białe tiule i koronki. Nie zabrakło ogromu świec i przecudnych kwiatów. 

ALE ALE nie tak prędko ;) Ze względu na ilość detali, które wykonała Deconatka, zdjęć jest całe mnóstwo! Stąd też postanowiliśmy, że nie będziemy tacy rozrzutni i weźmiemy Was na delikatne wstrzymanie - wszystko po to, byście mieli po co do nas zaglądać :) Dziś prezentujemy Wam ogólny zarys Sali Zielonej, a już w najbliższym czasie zobaczycie m. in. kącik z Księgą Gości oraz Walizką na koperty. CIAO :)


Zobacz także część 2 i część 3 Wesela Pełnego Rustyku! 

Kolejne części już niebawem na blogu :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy pozostawiony komentarz jest miły mojemu serduchu, ŚLICZNIE DZIĘKUJĘ ;)

09 10 11 12
Blogging tips